IQ Brain GYM
BRAIN GYM
 
   Hareket öğrenmeye açılan kapıdır. Yaşamak hareket etmektir. Hayat sürekli olarak değişir ve bizden yeni şeyler talep eder.Brain gym bize karşılaştığımız zorluklarla, hayallerimizle ve hedeflerimizle nasıl hareket edeceğimizi öğretir.
Eğitim Kinesiyoloji de öğrenme güçlükleri diye bir şeyin olmadığına sadece öğrenme engelleri bulunduğuna  inanıyoruz.Hepimiz hareketsizliği hayatımıza soktuğumuz oranda öğrenme engelleri yaşarız.
Brain Gym size, kendinizi keşfedemediğiniz bu yolculukta rehberlik edecektir.Kendinizle gerçek potansiyeliniz  arasında yeniden bağlantı kurmanızda size yardımcı olacak güvenli ve basit aktiviteler öğreneceksiniz. Hedefleriniz daha fazla engellenmediğinde, bu hedeflere tereddüt etmeden ulaşabileceksiniz.
Derse çocuğun beklentileriyle girin. İnanılmaz ve müthiş  olduğunuza inanma riskini alın. Hayal kırıklığına  uğramayacaksınız.   Brain GYM ile çocuklarımız kendini keşfedecekleri bir yolculuğa çıkacaklar. Hızlı eğlenceli ve enerji verici aktivitelerle düşünme ve öğrenmeyi bir arada yapacaklar. Her türlü öğrenme engelini aşarak hedeflerine doğru ilerleyeceklerdir.
 

Seyhananaokulu.com Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım :